7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Совети: Еве што да направите за да преживеете во случај на средба со ајкула

Совети: Еве што да направите за да преживеете во случај на средба со ајкула

Инцидентите како неодамнешните во Египет се страшни, но сепак ретки. Сепак, интересно е да се слушне каков е советот на експертот доколку ве нападне...

Latest news

- Advertisement -spot_img