18.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Снабдувањето од Русија се одвива нормално

Снабдувањето од Русија се одвива нормално

Дали земјава ќе куртули од руските санкции со исклучување на гасот е прашање за кое одговор има само руската страна кој треба да одлучи...

Latest news

- Advertisement -spot_img