1.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Славески за борбата против инфлацијата

Славески за борбата против инфлацијата

Оваа состојба на релативно ниски каматни стапки значи дека штедачите плаќаат еден висок инфлациски данок. Ако имате заштедено 1000 денари, за една година губите...

Latest news

- Advertisement -spot_img