17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Скопјанец сакал да ја запали куќата

Скопјанец сакал да ја запали куќата, го давел синот и се обидел да го фрли од тераса

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 43-годишен скопјанец за кого постои сомнение дека сторил кривично дело...

Latest news

- Advertisement -spot_img