-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Скарлет Јохансон ја откри позадината на уникатното име на нејзиниот син

Скарлет Јохансон ја откри позадината на уникатното име на нејзиниот син

Во шоуто на Кели Кларксон, актерката кажа како нејзиниот 13-месечен син Космо, кој го има со сопругот Колин Џост, го добил своето уникатно име.Најпрво...

Latest news

- Advertisement -spot_img