2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Скандалозна објава на огранокот на СДСМ од Арачиново

Скандалозна објава на огранокот на СДСМ од Арачиново

Партискиот огранок на СДСМ во Арачиново со статус на социјалната мрежа Фејсбук ги повикува сите кои се пријавиле на огласот на Министерството за одбрана...

Latest news

- Advertisement -spot_img