8.4 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

сите да застанат зад европската иднина на земјата

Маричиќ-Вархеји: Реформите продолжуваат, сите да застанат зад европската иднина на земјата

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Бојан Маричиќ, денеска во Брисел оствари работен состанок со комесарот на ЕУ за соседство и проширување...

Latest news

- Advertisement -spot_img