7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Симптомите на продолжениот ковид вклучуваат сексуална дисфункција и губење на косата

Симптомите на продолжениот ковид вклучуваат сексуална дисфункција и губење на косата

Губењето на косата и либидото треба да се додадат на симптомите поврзани со продолжениот ковид, предупредуваат британските истражувачи. Тие споредиле речиси половина милион луѓе кои...

Latest news

- Advertisement -spot_img