-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Силно невреме проследено со дожд

Силно невреме проследено со дожд, град и со ветер го зафати Делчево и целиот делчевски регион

Силно невреме проследено со дожд, град и со ветер попладнево го зафати градот Делчево и целиот делчевски регион. Нестабилното време започна во поладневните часови а...

Latest news

- Advertisement -spot_img