14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Силно невреме во Љубљана

Силно невреме во Љубљана, автомобили под вода

Пожарникарите на повеќе од 50 интервенции Во Бригадата за противпожарна заштита поради ефектите од невремето се направени над 50 интервенции, а телефоните се уште ѕвонат,...

Latest news

- Advertisement -spot_img