25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Се формираат работни групи за нов колективен договор

Се формираат работни групи за нов колективен договор

Барањата кои се дел од одлуката за штрајк на вработените во градинките и прашањето за платите на вработените за време на штрајк биле тема...

Latest news

- Advertisement -spot_img