7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

се повредил и себеси

Сакајќи да нападне друг, се повредил и себеси

Расправија поради место за седење е причина за синоќешната физичка пресметка помеѓу двајца малолетници во автобус на ЈСП во Кисела Вода. Како што информираат од...

Latest news

- Advertisement -spot_img