9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Се отвораат пет ковид-амбуланти на територијата на Скопје

Се отвораат пет ковид-амбуланти на територијата на Скопје

Во текот на наредната недела ќе почнат со работа пет нови ковид-амбуланти на територијата на градот Скопје. Епидемиолошката состоба во државата е стабилна и...

Latest news

- Advertisement -spot_img