8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

се огласи и црногорскиот премиер Дритан Абазовиќ

Недолго по масакрот во Цетиње, во кој се убиени 11 лица, се огласи и црногорскиот премиер Дритан Абазовиќ

Недолго по масакрот во Цетиње, во кој се убиени 11 лица, се огласи и црногорскиот премиер Дритан Абазовиќ. „Се случи трагедија каква што Црна Гора...

Latest news

- Advertisement -spot_img