9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Семејството на основачот на Викиликс

Семејството на основачот на Викиликс, Асанж бара да интервенира австралиската Влада пред тој да биде екстрадиран во САД

Семејството на основачот на Викиликс, Џулијан Асанж бара да интервенира австралиската Влада пред тој да биде екстрадиран во САД. – Без интервенција на Вадата, практично...

Latest news

- Advertisement -spot_img