9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Семејствата пристигнаа во Козарац: Збогум со 16-те жртви од Приједор

Семејствата пристигнаа во Козарац: Збогум со 16-те жртви од Приједор

Семејствата пристигнуваат во Меморијалниот центар Камичани во Козарац кај Приједор, каде денеска ќе се одржи погребната молитва и погребот на 16-те жртви од Приједор...

Latest news

- Advertisement -spot_img