17.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Села вели дека наша одговорност е да ги исполниме стандардите

Села вели дека наша одговорност е да ги исполниме стандардите

Граѓаните на Северна Македонија воопшто и Албанците особено долго го чекаа овој прв конкретен чекор кон отворање на преговорите со Европската Унија, истакна лидерот...

Latest news

- Advertisement -spot_img