8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Руското одморалиште Сочи во последните два дена го зафатија обилни дождови

Руското одморалиште Сочи во последните два дена го зафатија обилни дождови, а една жена во невремето го загуби животот

Руското одморалиште Сочи во последните два дена го зафатија обилни дождови, а една жена во невремето го загуби животот. Поплавени се патиштата и приземјата на...

Latest news

- Advertisement -spot_img