0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

руски град од другата страна на границата

Украинците го нападнале градот Валујка на 150 километри од Белгород, руски град од другата страна на границата

Украинците го нападнале градот Валујка на 150 километри од Белгород, руски град од другата страна на границата. Ова го тврди гувернерот на Белгодоската област...

Latest news

- Advertisement -spot_img