7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Рускиот олигарх тврди: Путин е смртно болен

Рускиот олигарх тврди: Путин е смртно болен

Со години се шпекулира за здравствената состојба на рускиот претседател Владимир Путин, а такви шпекулации има се повеќе откако тој нареди инвазија на Украина....

Latest news

- Advertisement -spot_img