-1.1 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Рогозин го предвиди следното „ембарго“ на ЕУ

Рогозин го предвиди следното „ембарго“ на ЕУ

Генералниот директор на руската вселенска агенција Роскосмос, Дмитриј Рогозин, им предложи на земјите од Европската унија да ја купат и да ја испијат целата...

Latest news

- Advertisement -spot_img