0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Ристовска со благодарност до РФМ за можноста Македонија да настапи на ЕП

Ристовска со благодарност до РФМ за можноста Македонија да настапи на ЕП

Претседателот на Ракометната федерација на Македонија, Живко Мукаетов, денес на прес-конференција, рече дека е чест да се биде организатор на сениорското Европско првенство, додека...

Latest news

- Advertisement -spot_img