2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Република Бугарија

Полициски службеници на Граничниот премин Деве Баир го лишија од слобода жител од Плевен, Република Бугарија

Полициски службеници денеска во 9:00 часот на Граничниот премин Деве Баир го лишија од слобода Н.П.С. (34) од Плевен, Република Бугарија. По претходно преземени...

Latest news

- Advertisement -spot_img