25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Регистрирани 159 нови случаи на ковид-19

Регистрирани 159 нови случаи на ковид-19, починати се 3 лица

Во последните 3 дена, од 6 мај до 8 мај, направени се 2.777 тестови, а регистрирани се 159 нови случаи на ковид-19. Од вкупниот...

Latest news

- Advertisement -spot_img