7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

регистрирани се 81 реинфекции.

Од вкупниот број на позитивни (293), регистрирани се 81 реинфекции

Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа: Направени се 1.254 тестови, а регистрирани се нови 293...

Latest news

- Advertisement -spot_img