2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Реакција од ЗНМ на предложените законски измени

Реакција од ЗНМ на предложените законски измени

Деновиве во собранието циркулира проблематичен предлог за измена на медиумските закони преку кој се брише активната забрана за владино рекламирање во приватните медиуми и...

Latest news

- Advertisement -spot_img