9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Реактивиран пожарот на армискиот полигон „Криволак“

Реактивиран пожарот на армискиот полигон „Криволак“

Пожарот на армискиот полигон „Криволак“ е реактивиран денеска попладне и поделен на три краци, информираа вечерва од Центарот за управување со кризи. – Во текот...

Latest news

- Advertisement -spot_img