18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Растат тензиите пред Собранието

Растат тензиите пред Собранието

Дел од топлата народ собрана пред Собранието на протестот против францускиот предлог, ја проби заштитната ограда. Демонстрантите фрлаат со предмети кон зградата на Собранието и...

Latest news

- Advertisement -spot_img