18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Рапиден раст на бројот на новозаразени

Рапиден раст на бројот на новозаразени

Се очекува во периодот што следи Комисијата за заразни болести да одлучува по предлогот на Министерството за здравство за носење маски во затворени простории...

Latest news

- Advertisement -spot_img