-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Рангирање на ФИБА: Змејовите напредуваа на листата на најдобри тимови во светот

Рангирање на ФИБА: Змејовите напредуваа на листата на најдобри тимови во светот

Кошаркарската репрезентација на Босна и Херцеговина го зазема 37-то место на ажурираната листа на ФИБА за најдобри тимови во светот. Напредокот на кошаркарот Адис Беќирагиќ...

Latest news

- Advertisement -spot_img