14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

разгледување на препораката за петтата доза од вакцината

Кон: наесен, разгледување на препораката за петтата доза од вакцината

Епидемиологот Предраг Кон, член на Републичкиот кризен штаб за борба против Ковид-19, рече дека наесен може да се разгледа препораката за петтата доза од...

Latest news

- Advertisement -spot_img