3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Разбиен нарко канал од Македонија до Хрватска

Разбиен нарко канал од Македонија до Хрватска

Во координирана полициска акција на четири локации во Тетово, Гостивар и Куманово денеска се уапсени се три лица кои биле дел од мрежа која...

Latest news

- Advertisement -spot_img