-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Работна средба со раководството на централната банка на Црна Гора

Работна средба со раководството на централната банка на Црна Гора

Делегација на Народната банка предводена од гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска, во периодот од 29 до 30 јуни, оствари работна посета на централната банка на Црна...

Latest news

- Advertisement -spot_img