-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Пуштени во продажба билетите за средбите против Грузија и Гибралтар

Пуштени во продажба билетите за средбите против Грузија и Гибралтар

Фудбалската федерација на Македонија преку „Mk Tickets“, официјалниот партнер за продажба на билети, започна со продажба на билети за натпреварите на македонската А репрезентација...

Latest news

- Advertisement -spot_img