7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пукотници на границата со Србија

Пукотници на границата со Србија

Косовската полиција е нападната денеска на пладне со огнено оружје додека пуштала патролен чамец во езерото Газивода (Ујман) на границата со Србија, јави дописникот...

Latest news

- Advertisement -spot_img