7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Протестираа работниците од кочанската подружница на Водостопанство

Протестираа работниците од кочанската подружница на Водостопанство

Вработени во водостопанската подружница „Брегалница” од Кочани повторно протестираа поради доцнењето на платите за последните четири месеци. Организираа мирен собир пред влезот на подружницата, при...

Latest news

- Advertisement -spot_img