2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пронајдено е момчето од Битола по кое се трагаше два дена

Пронајдено е момчето од Битола по кое се трагаше два дена

25-годишното момче од Битола, Петар Дрогришки, по кое се трагаше два дена, денес е пронајден. Веста ја објави сестрата на Петар, Сара Исијановски која...

Latest news

- Advertisement -spot_img