7.9 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Променливо облачно со повремени локални врнежи од дожд претпладне

Променливо облачно со повремени локални врнежи од дожд претпладне

Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремени локални врнежи од дожд претпладне. Во јужните делови претпладне врнежите ќе бидат поројни, проследени со грмежи....

Latest news

- Advertisement -spot_img