8.4 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Проветрувањето на училниците ќе се прави за време на одморите

Проветрувањето на училниците ќе се прави за време на одморите

Бројката на отсутни ученици и наставници на дневно ниво е околу 0,02 проценти, што не значи дека сите тие се отсутни поради ковид-19, изјави...

Latest news

- Advertisement -spot_img