7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пријателот на Путин: Путин сака да преговара за решение на војната

Пријателот на Путин: Путин сака да преговара за решение на војната

Договорот меѓу Киев и Москва за деблокирање на украинскиот извоз на жито може да го отвори патот за можно примирје, изјави во средата поранешниот...

Latest news

- Advertisement -spot_img