13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Прифатени барањата на коалицијата „Менуваме“

Прифатени барањата на коалицијата „Менуваме“

Слепите лица ќе добиваат ортопетски помагала на товар на Фондот за здравствено осигурување, а ќе имаат и свој електронски регистар, соопшти министерот за здравство...

Latest news

- Advertisement -spot_img