8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пристигнуваат контрацептивни апчиња за мажи

Пристигнуваат контрацептивни апчиња за мажи

Пилулата за контрацепција е создадена во 60-тите години на минатиот век, а е наменета за жени. За мажите, кондомите и вазектомијата се единствените опции...

Latest news

- Advertisement -spot_img