18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Приведен е осомничен за кршењето на паркираните автомобили кај „Буњаковец“

Приведен е осомничен за кршењето на паркираните автомобили кај „Буњаковец“

Полициски службеници денеска го привеле С.А.(48) од Скопје, постапувајќи по пријави од граѓани, според кои во катната гаража во близина на трговски центар на...

Latest news

- Advertisement -spot_img