7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Приведен Г.Б. кој заедно со неговиот син повредиле шанкар во угостителски објект во Скопје

Приведен Г.Б. кој заедно со неговиот син повредиле шанкар во угостителски објект во Скопје

Судија на претходна постапка му изрече мерка притвор на Г.Б.(40), а на В.Б.(21) мерка за безбедност за сторено кривично дело „насилство“, по чл.386 од...

Latest news

- Advertisement -spot_img