8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Претставниците на Италија на Евровизија како од мајка родени

Претставниците на Италија на Евровизија како од мајка родени

Пејачите Махмуд и Бланко, кои годинава ќе ја претставуваат Италија на Евровизија, позираа за новата насловна страница на италијанскиот „Венити фер“. Тие позираа целосно...

Latest news

- Advertisement -spot_img