8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Претседателот на САД ќе разговара со сојузниците во врска со војната

Претседателот на САД ќе разговара со сојузниците во врска со војната

Претставници на Белата куќа разговараат за можноста американскиот претседател Џо Бајден да отпатува во Европа во наредните недели за да разговара со сојузниците за...

Latest news

- Advertisement -spot_img