13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Претежно сончево и топло време

Претежно сончево и топло време

Времето денеска ќе биде претежно сончево и топло. Ќе дува слаб до умерен северен ветер кој ќе е поинтензивен на североистокот. Максималната температура ќе...

Latest news

- Advertisement -spot_img