20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

престрелки во Америка

Нови престрелки во Америка, има мртви и ранети

Вооружен маж отвори оган во производствен погон во северниот дел на Мериленд при што уби најмалку три лица, а тешко рани четворица, пред да...

Latest news

- Advertisement -spot_img