2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Пресврт во односите на олигарсите со Кремљ

Пресврт во односите на олигарсите со Кремљ

Двајца од најважните руски олигарси во последните денови се огласија против војната која се води во Украина. Олег Дерипаска, руски милијардер кој парите ги заработил...

Latest news

- Advertisement -spot_img