9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

преговори со ЕУ

Собранието ќе донесе одлука дали ќе ги отпочнеме преговорите со ЕУ

Собранието ќе донесе одлука дали ќе ги отпочнеме преговорите со ЕУ и ќе донесе заклучоци откако Владата до пратениците ќе го достави европскиот предлог,...

Latest news

- Advertisement -spot_img